Burun estetiği olan türk ünlüler

Burun Estetiği Olan Türk Ünlüler
Ünlüler camiasında güzel görünmek çok büyük önem taşımaktadır. Sürekli ekranlarda olan ve her zaman güzel görünmeleri gereken ünlüler, bunun için birçok kez cerrahi operasyon geçirmişlerdir. Güzelleşmek ve şık görünmek adına birçok ünlü botoks, göğüs ve dudaklara silikon taktırma, burun ve çene ameliyatı gibi başlıca estetik operasyon geçirirler. Bu makalemiz de hangi ünlü burun ameliyatı geçirmiş bunlara değineceğiz.
Burun Estetiği Olan Türk Ünlüler
İşte burun estetiği olan Türk ünlüler:
Ajda Pekkan: Yıllar geçmesine rağmen yaşlanmıyor olması, Ajda Pekkan’ın geçirdiği estetik operasyonlara bağlıdır. Sık sık İsviçre’ye giderek Cenevre gölü kıyısındaki beş yıldızlı bir otelin güzellik salonunda hücrelerini yenileten Ajda Pekkan burun estetiği dâhil olmak üzere birçok estetik operasyon geçirmiş ünlülerimizdendir.
Deniz Akkaya: Güzelliği ve fit görünümüyle her zaman dillerde olan Deniz Akkaya’da, estetik operasyon geçiren ünlülerimizden. Burun estetiği de dâhil olmak üzere, göğüs, dudak, çene, yanak ve diş operasyonları geçiren Deniz Akkaya bu güzelliğini geçirdiği bu operasyonlara borçlu.
Ebru Şallı: Ekranda çok zayıf görünüyor olmaktan şikâyetçi olan Ebru Şallı bıçak altına yatarak yüzünü dolgunlaştırdı ve burun estetiği operasyonu geçirdi. Göğüslerini de silikon ile büyülten Ebru Şallı daha sonra tekrar silikonları aldırttı.
Hande Ataizi: Burun estetiği olan Türk ünlüler dendiği zaman akla ilk gelen isim Hande Ataizi’dir. Birçok kez burun estetiği için bıçak altına yatan güzel ünlü aynı zamanda göğüs büyültme operasyonu da geçirmiştir.
Türkan Şoray: Televizyonların en sayı duyulacak ve yeşil çamın unutulmazlarından olan Türkan Şoray yeşil çama atıldığı ilk yıllarda hafif kemerli olan burnu için bıçak altına yatmıştır.
Ebru Yaşar: Burun estetiği olan Türk ünlüler içerisinde yer alan bir diğer isimde Ebru Yaşar. Burun estetiğinin yanı sıra göğüz ameliyatı olan güzel sanatçı, belinden yağ da aldırmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir