Büyük Beden Elbise Kıyafet Modelleri Trend ve Modası

Büyük Beden Elbise Kıyafet Modelleri Trend ve Modası
Büyük beden vücut ölçülerine sahip bayanların gün geçtikçe artması ve kendilerinden gelen talepler bu sektörde koleksiyonlar oluşturan markaların her sezon yeni modeller ile karşımıza çıkmasını sağlamıştır.
Giyim tarzına önem vermeye başlayan orta yaş üstünün ve genç neslin farklı zevklerine hitap etmeye çalışan büyük bedenciler bayanların değişmez kıyafetleri arasında yer alan bluz modellerinde de muhteşem tasarımlara imza atmayı başarmışlardır. Büyük beden elbise ve kıyafet modelleri trend modasında en çok rağbet gören renk seçenekleri ise son yıllarda olduğu gibi açık renkli ve uzun etekli elbise modelleri olmuştur. Koleksiyonlarda yer alan modern çizgiler sayesinde bayanlar girdikleri her ortamda rahatlıkla şık görünümlerini sergileme imkanı bulacaklardır. Büyük beden kıyafetlerdeki seçeneklerin artmasıyla önceki yıllarda gördüğümüz bol bluz modellerine dar tasarımlarda eklenerek bayanların farklı kombinler yapabilmesi mümkün kılınmıştır. Gündelik kıyafet ve elbiselerin dışında elbette özel günler ve kutlamalar için büyük beden abiye modelleri de yakından takip edilmektedir. Açık elbiselerin yanı sıra tesettür kıyafet arayan hanımlar için ise bizler de galerimize yeni ve son modayı takip ederek hem tesettür ve abiye modellerini araştırdık şimdide sizler ile paylaşacağız. Aşağıda bulunan fotoğraf galerisinde büyük beden bluz ,büyük beden abiye modelleri, büyük beden tesettür elbiseleri ve bir çok model ve tasarım da kendisini kanıtlamış ünlü modacıların modellerini paylaşıyoruz.
Tasarımcılar bayanların günlük hayatta, iş ortamlarında ve şık davetlerde kullanacakları bluzları etek ya da pantolon kombinlerin de tercih edebilecekleri kırmızı, pembe, mor, gül kurusu, yeşil, yavru ağzı gibi canlı renklerin yanında bu yılın trendleri arasında yer alan pastel pudra, mint yeşili, lila, uçuk mavi tonlarında hanımların beğenisine sunmuşlardır. Büyük bedenlerin vazgeçemediği renkler arasında yer alan siyah, kahve, lacivert, bordoları da unutmayan modacılar her yaş gurubuna ve farklı zevklere sahip bayanlara hitap etmeye çalışmışlardır. Ayrıca büyük beden elbise ve kıyafette modayı yakından takip eden hanımlar daha detaylı olarak göreceklerdir ki 2017 Büyük beden bluz modellerinde kısa, uzun, kolsuz ve düşük kollar kullanılırken yakalarda V yakalı, sıfır, kare, şal, fırfırlı ve bu sezon karşımıza farklı kıyafetlerde çıkan valonlu modeller sektörün öncü markalarının koleksiyonlarında yer almıştır.
Yılın detay ve süslemelerine de yer verilen bluzlarda genelde boncuk, taş, kurdele ve simlerle bu kıyafetlere hareket kazandırmıştır. Bluzlarda kullanılan kumaşlar bluzların kalitesini ve şık görüntüsüne ayrı bir hava katarken şifon, tül, ipekli, buzi ve pamuklu kumaşlar hanımların yaz sıcaklarından etkilenmemesini de sunmak için özel olarak seçilmiştir. Büyük beden bluzlarda bu yaz göreceğimiz desenler arasında çizgili, puantiyeli, çiçekli ve geometrikler hanımların her ortamda fark edilmelerini sağlayacak niteliktedir. Büyük beden bluz modellerinde dar ya da bol tasarımlar koleksiyonlarda yer alırken kilolu bayanlara tavsiyemiz fazla dar olmayan kıyafetleri tercih etmeleri yönünde olacaktır. Aşırı bol modellerinde tercih edilmesi bayanların olduklarından daha kilolu görünmelerine neden olacağından vücudunuzu tanıyarak kendinize yakıştıracağınız kıyafetleri tercih etmeniz modacılar tarafından önerilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir